شاید شما هم به این فکر افتادید که فروش تان را افزایش بدید یا که تو بازار های اینترنتی هم حضور داشته باشید .

سایت و اپلیکیشن چیکاره این امکان را به شما میده که شغل یا خدماتی را که اراِئه میدید را ثبت کنید و برای کاربران اینترنت به نمایش بذارید .

همچنین با ثبت شغل یا خدماتتان چیکاره امکانات زیر را در اختیارتان میگذارد:

  • • نمایش شغل و خدمات شما به کاربران اینترنت
  • • نمایش شما در صفحات گوگل
  • • امکان ثبت محصولات و به روزرسانی آنها و ایجاد صفحاتی که مشتریان شما میتواننداز آن طریق شما رو دنبال کنند
  • • امکان نمایش شغل شما در صفحه ی اصلی سایت از طریق رای گیری بین کاربران

راهنمای ثبت شغل:

ابتدا از طریق صفحه ی اصلی سایت و یا اپلیکیشن دکمه ی ثبت شغل را انتخاب نموده و کلیه ی فیلد های مربوط به شغل یا خدماتتان را در صفحه ی باز شده پر کنید.

دقت داشته انتخاب دقیق موضوع و دسته بندی شغل شما و نوشتن عنوانی کوتاه و مرتبط باعث میشه کاربران شما رو به راحتی در موتور های جست و جو پیدا کنند.

پس از پر کردن تمامی فیلد ها و ثبت شغل ، آگهی شما توسط کارشناسان بررسی و تایید میشه و آگهی های که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت باشند حذف خواهند شد.


ویرایش و حذف شغل و ثبت محصولات:

پس از ثبت شغل ، لینک آگهی برای شما از طریق ایمیل ارسال میشه و از آن طریق میتوانید آگهی تان را حذف یا ویرایش کنید و یا محصولات خود را اضافه کنید . در صورتی که ایمیل برای شما ارسال نشده و یا ایمیل ارسالی را پاک کرده اید میتوانید از طریق صفحه اصلی قسمت ویرایش شغل ، لینک آکهی تان را بازیابی کنید.ارتقا و نمایش بیشتر آگهی:

شما از دو روش ارتقا و ارتقا ویژه میتوانید آگهی تان رو بیشتر به نمایش کاربران بذارید.

با گزینه ی ارتقا (در لینک اگهی که از طریق ایمیل ارسال شده) آگهی شما مجدد و دقیق تر مورد بررسی کارشناسان قرار میگیره و در صورت تایید در صفحه ی منصفین نمایش داده میشود.

کاربران و مشتریان شما میتوانند به آگهی شما رای بدهند و در نهایت آگهی ها با توجه به تعداد رای های کاربران در صفحه ی اصلی و دسته بندی مشاغل مرتبط ، رتبه بندی خواهد شد.

با انتخاب گزینه ی ارتقای ویژه آگهی شما در دسته بندی مشاغل مرتبط به بالاترین رتبه ارتقا پیدا میکند و بیشتر در دید کاربران خواهد بود و قطعا در تماس با آگهی شما و افزایش مشتریانتان تاثیر زیادی خواهد داشت.